ALKS STAL Grudziądz
Strona Główna · Download · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj22 Październik 2018 14:57
Nawigacja

ALKS "STAL" Grudziądz
Adres
Zarząd
Historia sekcji
Zawodnicy
Trenerzy
Osiągnięcia
Sponsorzy

Międz.Wyścig Kolarski
Historia wyścigu
Program wyścigu
Sponsorzy wyścigu
Regulamin/Regulations
Wyniki/Results

Pozostałe wyścigi
Terminarz/wyniki

Pozostałe funkcje
Download
FAQ
Forum
Linki
Encyklopedia
Ciekawe strony
Polski Związek Kolarski Ludowe Zespoły Sportowe
Union Cycliste Internationale European Cycling Union
Ciekawe strony
Tissottiming (wyniki - tor)
pro-cycling.org
Flextour
Godlewski Sport
naszosie.pl
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Urząd Marszałkowski w Toruniu
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Urząd Miejski w Grudziądzu
Losowa fotografia
Licznik Dnia
Dzisiaj odwiedzono nas:
2063
razy
Witamy

Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja
"STAL" Grudziądz


Kadra ALKS STAL

Witamy Cię na oficjalnej witrynie internetowej Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji "STAL" Grudziądz.
Na stronie tej możesz zaczerpnąć informacji dotyczących klubu oraz imprez organizowanych przez nas.

Zostań kolarzem
Zarząd ALKS "STAL" Grudziądz prowadzi nabór do sekcji kolarskiej dziewcząt i chłopców rocznik 2007-2009. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku do sekretariatu klubu, mieszczącego się na osiedlu Mniszek przy ul. Sportowców 3 w Grudziądzu w godzinach od 9 do 15. Bliższych informacji uzyskać można również pod nr tel. 56 46 51331.

Jacek dnia 01 maj 2018 00:00:00 · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 21.10.2018
W trzecim dniu Pucharu Świata Mateusz Rudyk zajęła 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu  ( 9.611 nowy REKORD POLSKI !!! ) i awansował bezpośrednio do 1/8, zaś Rafał Sarnecki był 23 ( 9.948 ) i awansował do 1/16.

Sprint - eliminacje

W 1/16 Rafał Sarnecki przegrał z Jackem Carlinem i odpadł z dalszej rywalizacji.

Sprint - 1/16

Mateusz Rudyk zwyciężył zarówno w 1/8 Matthijsem Buchli jak i 1/4 z Josephem Trumanem  i awansował do półfinału

Sprint - 1/8
Sprint - 1/4

Urszula Łoś awansowała po zwycięstwie w repasażu do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż

Mateusz Rudyk przegrał w półfinale sprintu z Harrie Lavreysenem a następnie w walce o brąz uległ Jeffreyowi Hoogland i został sklasyfikowany na 4 miejscu

Sprint - półfinał
Sprint - finał

Urszula Łoś zajęła 4 miejsce wyścigu drugiej rundy Keirinu a w finale B zajęła 4 miejsce i ostatecznie zajęła 10 miejsce.

Keirin - druga runda
Keirin - finał

Jacek dnia 21 październik 2018 13:20:00 0 Komentarzy · 6 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 20.10.2018
W drugim dniu Pucharu Świata Krzysztof Maksel awansował po zwycięstwie w repasażu do drugiej rundy wyścigu Keirin.

Keirin - pierwsza runda
Keirin - pierwsza runda - repasaż

W drugiej rundzie zajął 2 miejsce i awansował do finału

Keirin - druga runda

W Finale A wyścigu Keirin Krzysztof Maksel zajął 3 miejsce i zdobył brązowy medal Pucharu Swiata

 
Keirin - finał

Bartosz Rudyk wygrał eliminacje do wyścigu Scratch a w finale zajął 17 miejsce

Scratch - eliminacje
Scratch - finał

W sprincie Kobiet Urszula Łoś zajęła 25 miejsce w eliminacjach (11.165), w 1/16 wygrała z Natashą Hansen zaś w 1/8 przegrała z Laurine van Riessen i odpadła z dalszej rywalizacji

Sprint - eliminacje
Sprint - 1/16
Sprint - 1/8


Jacek dnia 20 październik 2018 21:00:00 0 Komentarzy · 8 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 19.10.2018
W pierwszym dniu Pucharu Świata drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel zajęła 4 miejsce w kwalifikacjach sprintu drużynowego ( 43.878 ) i w pierwszej rundzie zmierzy się z Rosjanami.

Sprint drużynowy  - eliminacje

Drużyna kobiet w składzie Urszula Łoś, Marlena Karwacka (BCM Novatex) zajęły 9 miejsce w eliminacjach sprintu drużynowego ( 33.867 ) i nie awansowały do następnej rundy.

Sprint drużynowy Kobiet - eliminacje

W pierwszej rundzie sprintu drużynowego drużyna w składzie Maciej Bielecki (Piast Szczecin), Mateusz Rudyk, Rafał Sarnecki przegrała z Rosjanami ( 43.871 ) i ostatecznie została sklasyfikowana na 6 miejscu.

Sprint drużynowy - pierwsza runda


Jacek dnia 19 październik 2018 21:00:00 0 Komentarzy · 6 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 18.10.2018
W kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie drużyna w składzie z Bartoszem Rudykiem zajęła 9 miejsce w kwalifikacjach wyścigu drużynowego na dochodzenie ( 3:59.942 ) i nie awansowała do następnej rundy.

Wyścig drużynowy na dochodzenie - eliminacje

Jacek dnia 18 październik 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 12 Czytań · Drukuj · PDF
Puchar Świata na Torze - Saint-Quentin-en-Yvelines 19-21.10.2018
W dniach 19-21.10.2018 w Saint-Quentin-en-Yvelines odbędzie się Puchar Świata na torze, w którym wystartują:

Urszula Łoś, Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel i Bartosz Rudyk.

Wyniki PŚ można śledzić na stronie.

Transmisja na żywo w niedzielę na TVP Sport (15:25) i Eurosport (17:00)

Jacek dnia 18 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 13 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski Elity na Torze - Pruszków 11-14.10.2018
W dniach 11-14.10.2018 w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski na Torze w kategorii Elita oraz Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich.

W pierwszym dniu drużyna w składzie Rafał Sarnecki, Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Mateusz Lipa zdobyła złoty medal w sprincie drużynowym.


W sprincie drużynowym Kobiet srebrny medal wywalczyła Urszula Łoś i Katarzyna Kirszenstain zaś brązowy Karolina Pizoń i Ewa Fajkowska.


W wyścigu drużynowym na 4000m drużyna w składzie Adrian Tekliński, Mateusz Rudyk, Mariusz Gąsiorowski, Jakub Krysztofiak zdobyła srebrny medal.


W rozgrywanych Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich juniorów młodszych Wiktoria Milda zdobyła złoty a Julia Włodarczyk srebrny medal w wyścigu punktowym. W wyścigu punktowym juniorów młodszych złoty medal zdobył Sebastian Kubacki a srebrny medal wywalczył Radosław Lewandowski.




W sprincie złoty medal wywalczył Mateusz Rudyk a srebrny Rafał Sarnecki.


W sprincie Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś ( w eliminacjach ustanowiając Rekord Polski na 200m ze startu lotnego 11,093 ).



W wyścigu Scratch złoty medal zdobył Adrian Tekliński a w wyścigu eliminacyjnym zdobył brązowy medal



W wyścigu eliminacyjnym juniorek młodszych złoty medal zdobyła Sylwia Kulczyk. W wyścigu eliminacyjnym juniorów młodszych złoty medal wywalczył Radosław Lewandowski zaś brązowy Przemysław Deręgowski.


  

W wyścigu na 500m juniorów młodszych złoty medal zdobył Szymon Welens.


W trzecim dniu w Keirinie złoty medal wywalczył Krzysztof Maksel a srebrny Mateusz Lipa.


W Keirinie Kobiet złoty medal zdobyła Urszula Łoś.


W wyścigu Madison srebrny medal zdobyli Adraian Tekliński i Bartosz Rudyk.


W ostatnim dniu w wyścigu w wyścigu na 500m Kobiet złoty medal wywalczyła Urszula Łoś a brązowy Karolina Pizoń.








Jacek dnia 15 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 20 Czytań · Drukuj · PDF
Liga UKS / Kryterium Asów - Lubicz 7.10.2018
Wyniki Kryterium Asów w ramach Kolarskiej Liga Uczniowskich Klubów Sportowych z dnia 7 października 2018 rozegranego w Lubiczu

Jacek dnia 08 październik 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 38 Czytań · Drukuj · PDF
Mistrzostwa Polski 2018 w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej- 6-7.10.2018 Golczewo
W rozegranych w dniach 6-7.10.2018 Mistrzostwach Polski w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej zawodnicy ALKS STAL Grudziądz zdobyli 4 medale.

W jeździe dwójkami brązowy medal wywalczyła Wiktoria Milda i Iga Wiklińska w kat juniorka młodsza oraz Kacper Gieryk i Radosław Lewandowski w kategorii junior młodszy.

Pełne wyniki jazdy dwójkami

W jeździe drużynowej brązowe medale wywalczyła drużyna juniorek młodszych w składzie Wiktoria Milda, Iga Wiklińska, Sylwia Kulczyk, Julia Włodarczyk oraz juniorów młodszych w składzie Kacper Gieryk, Radosław Lewandowski, Przemysław  Deręgowski, Sebastian Kubacki.

Pełne wyniki jazdy drużynowej

Jacek dnia 07 październik 2018 22:00:00 0 Komentarzy · 36 Czytań · Drukuj · PDF
Jerzy Ordak nie żyje !!!
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 25.09.2018 zmarł nagle długoletni działacz, członek zarządu i sponsor naszego klubu Jerzy Ordak.


Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia.

Zarząd, działacze, trenerzy i zawodnicy ALKS STAL Grudziądz

Nabożeństwo pogrzebowe zostanie odprawione w kościele Farnym w piątek 28 września 2018 o godzinie 11.00, po czym około godziny 12.00 nastąpi odprowadzenie Zmarłego na cmentarz przy ulicy Cmentarnej.

Jacek dnia 26 wrzesień 2018 10:00:00 0 Komentarzy · 46 Czytań · Drukuj · PDF
Kolarska Liga UKS ( start wspólny ) - Mały Rudnik 23.09.2018
Wyniki IX Ogólnopolskiego Wyścigu o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego w ramach Kolarskiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych ( start wspólny ) rozegranego 23 września 2018 w Małym Rudniku

Jacek dnia 24 wrzesień 2018 07:00:00 0 Komentarzy · 76 Czytań · Drukuj · PDF
Strona 1 z 105 1 2 3 4 > >>
Cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij
TUTAJ.
Reklama


Kalendarz
<< Październik 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Brak wydarzeń.

RSS
SPAM STOP!!!
Copyright ALKS "STAL" © 2007